Team Secure Česká Republika

Proč provádět Dodržování předpisů a poradenství analýzu s TeamSecure?

Na našich lidech záleží

Dodržování předpisů a poradenství

Organizace na adrese Česká Republika musí dodržovat stále přísnější soubor předpisů a bezpečnostních požadavků a zároveň se vypořádat s komplexní výzvou kybernetických hrozeb. My v Team Secure radíme našim klientům v oblasti příslušných zákonů o ochraně osobních údajů a regulačních požadavků, jak vyvíjet a zavádět systémy a kontrolní mechanismy, které jsou v souladu s předpisy a které zmírňují interní i externí zranitelnosti.

Zabezpečení dnešního a budoucího světa

Zatímco někteří si dělají jen starosti, my zabezpečujeme svět dneška a zítřka na adrese Česká Republika i jinde. Bezpečnostní zranitelnosti neustále narušují podnikání a vyvolávají obrovské náklady. Součástí našeho poslání jako společnosti je neustále analyzovat nejnovější zranitelnosti a hackerské trendy a metody, abychom lépe pochopili, odkud může přijít další hrozba.

Zabezpečení dnešního a budoucího světa
Začali jsme jednoduchým zjištěním

Začali jsme jednoduchým zjištěním

Stále více společností investuje do digitálních aktiv a je na nich závislých. Udržet krok se všemi technologiemi je stále složitější a časově náročnější. Většina společností na adrese Česká Republika jednoduše nemá vlastní odborné znalosti ani čas a know-how na nábor potřebných zdrojů v oblasti kybernetické bezpečnosti. Naše poslání ve společnosti Team Secure je jednoduché. Objevovat, najímat a udržet si špičkové talenty v oblasti kybernetické bezpečnosti. Díky tomu se naši klienti mohou nadále soustředit na krátkodobé i dlouhodobé cíle svých projektů a nestarat se o bezpečnostní hrozby.

Potřebujete pomoc s Dodržování předpisů a poradenství?

Bezpečnost vaší IT infrastruktury by měla být vaší nejvyšší prioritou. Obraťte se na nás.