Team Secure Česká Republika

Proč provádět Sociální inženýrství analýzu s TeamSecure?

Na našich lidech záleží

Sociální inženýrství

Sociálním inženýrstvím se rozumí používání různých podvodných metod k manipulaci jednotlivců, aby prozradili důvěrné nebo osobní informace, které mohou být použity k podvodným účelům. Útoky se do značné míry spoléhají na interakci s lidmi a často zahrnují manipulaci s lidmi, aby porušili běžné bezpečnostní postupy a získali přístup k systémům, sítím nebo fyzickým místům, nebo za účelem finančního zisku. Ve společnosti Team Secure si uvědomujeme, že chování zaměstnanců může mít velký vliv na bezpečnost informací v organizacích, a proto spolupracujeme s našimi klienty na poskytování školení a postupů pro řízení kultury bezpečnosti informací, přičemž využíváme pětistupňový přístup: předběžné hodnocení, strategické plánování, operativní plánování, implementace a následné hodnocení.

Zabezpečení dnešního a budoucího světa

Zatímco někteří si dělají jen starosti, my zabezpečujeme svět dneška a zítřka na adrese Česká Republika i jinde. Bezpečnostní zranitelnosti neustále narušují podnikání a vyvolávají obrovské náklady. Součástí našeho poslání jako společnosti je neustále analyzovat nejnovější zranitelnosti a hackerské trendy a metody, abychom lépe pochopili, odkud může přijít další hrozba.

Zabezpečení dnešního a budoucího světa
Začali jsme jednoduchým zjištěním

Začali jsme jednoduchým zjištěním

Stále více společností investuje do digitálních aktiv a je na nich závislých. Udržet krok se všemi technologiemi je stále složitější a časově náročnější. Většina společností na adrese Česká Republika jednoduše nemá vlastní odborné znalosti ani čas a know-how na nábor potřebných zdrojů v oblasti kybernetické bezpečnosti. Naše poslání ve společnosti Team Secure je jednoduché. Objevovat, najímat a udržet si špičkové talenty v oblasti kybernetické bezpečnosti. Díky tomu se naši klienti mohou nadále soustředit na krátkodobé i dlouhodobé cíle svých projektů a nestarat se o bezpečnostní hrozby.

Potřebujete pomoc s Sociální inženýrství?

Bezpečnost vaší IT infrastruktury by měla být vaší nejvyšší prioritou. Obraťte se na nás.