Team Secure Česká Republika

Proč provádět Školení a zvyšování povědomí analýzu s TeamSecure?

Na našich lidech záleží

Školení a zvyšování povědomí

Hackeři neustále vyvíjejí své přístupy a technologie, a proto musí vaše společnost neustále aktualizovat školení o povědomí o kybernetické bezpečnosti, které je nedílnou součástí kultury informační bezpečnosti vaší společnosti.

Vaši zaměstnanci jsou první a hlavní linií obrany proti online kriminalitě, takže nejbezpečnější investicí by bylo vybavit je znalostmi a dovednostmi, které potřebují k ochraně před kriminálními živly. My v Team Secure jsme vyvinuli školicí programy založené na simulacích reálných útoků v souladu s nejnovějšími kriminálními trendy a s našimi klienty probíráme témata jako : jak rozpoznat červené vlajky příloh, obranné postupy, jak vytvořit účinný plán reakce na hrozby.

Zabezpečení dnešního a budoucího světa

Zatímco někteří si dělají jen starosti, my zabezpečujeme svět dneška a zítřka na adrese Česká Republika i jinde. Bezpečnostní zranitelnosti neustále narušují podnikání a vyvolávají obrovské náklady. Součástí našeho poslání jako společnosti je neustále analyzovat nejnovější zranitelnosti a hackerské trendy a metody, abychom lépe pochopili, odkud může přijít další hrozba.

Zabezpečení dnešního a budoucího světa
Začali jsme jednoduchým zjištěním

Začali jsme jednoduchým zjištěním

Stále více společností investuje do digitálních aktiv a je na nich závislých. Udržet krok se všemi technologiemi je stále složitější a časově náročnější. Většina společností na adrese Česká Republika jednoduše nemá vlastní odborné znalosti ani čas a know-how na nábor potřebných zdrojů v oblasti kybernetické bezpečnosti. Naše poslání ve společnosti Team Secure je jednoduché. Objevovat, najímat a udržet si špičkové talenty v oblasti kybernetické bezpečnosti. Díky tomu se naši klienti mohou nadále soustředit na krátkodobé i dlouhodobé cíle svých projektů a nestarat se o bezpečnostní hrozby.

Potřebujete pomoc s Školení a zvyšování povědomí?

Bezpečnost vaší IT infrastruktury by měla být vaší nejvyšší prioritou. Obraťte se na nás.