Team Secure Česká Republika

Proč provádět Kontrola bezpečnostního kódu analýzu s TeamSecure?

Na našich lidech záleží

Kontrola bezpečnostního kódu

Revize bezpečnostního kódu je speciální úkol zahrnující manuální a/nebo automatizovanou revizi zdrojového kódu aplikace s cílem identifikovat slabá místa v kódu související s bezpečností. Naši odborníci přezkoumávají stávající kód a stanovují priority slabých míst v kontextu organizace klienta, přičemž zvažují pravděpodobnost útoku a obchodní dopad narušení. Spolupracují s vývojáři aplikací a poskytují jim poznatky a postupy, jak zdrojový kód aplikace učinit spolehlivějším a bezpečnějším implementací seznamu osvědčených postupů bezpečného kódování, včetně ověřování vstupů, parametrizovaných příkazů, postupů bezpečné správy paměti, šifrování dat a mnoha dalších.

Zabezpečení dnešního a budoucího světa

Zatímco někteří si dělají jen starosti, my zabezpečujeme svět dneška a zítřka na adrese Česká Republika i jinde. Bezpečnostní zranitelnosti neustále narušují podnikání a vyvolávají obrovské náklady. Součástí našeho poslání jako společnosti je neustále analyzovat nejnovější zranitelnosti a hackerské trendy a metody, abychom lépe pochopili, odkud může přijít další hrozba.

Zabezpečení dnešního a budoucího světa
Začali jsme jednoduchým zjištěním

Začali jsme jednoduchým zjištěním

Stále více společností investuje do digitálních aktiv a je na nich závislých. Udržet krok se všemi technologiemi je stále složitější a časově náročnější. Většina společností na adrese Česká Republika jednoduše nemá vlastní odborné znalosti ani čas a know-how na nábor potřebných zdrojů v oblasti kybernetické bezpečnosti. Naše poslání ve společnosti Team Secure je jednoduché. Objevovat, najímat a udržet si špičkové talenty v oblasti kybernetické bezpečnosti. Díky tomu se naši klienti mohou nadále soustředit na krátkodobé i dlouhodobé cíle svých projektů a nestarat se o bezpečnostní hrozby.

Potřebujete pomoc s Kontrola bezpečnostního kódu?

Bezpečnost vaší IT infrastruktury by měla být vaší nejvyšší prioritou. Obraťte se na nás.