Team Secure Česká Republika

Proč provádět Řízené bezpečnostní služby analýzu s TeamSecure?

Na našich lidech záleží

Řízené bezpečnostní služby

Stále více organizací na adrese Česká Republika se obrací na řízené bezpečnostní služby, aby rozšířily své bezpečnostní možnosti a snížily pracovní zátěž svých interních IT pracovníků. Jako poskytovatel řízených bezpečnostních služeb (Managed Security Service Provider, MSSP) Team Secure řídí bezpečnostní procesy z našeho pracoviště, což podnikům umožňuje vykonávat běžnou činnost s minimálním narušením v důsledku bezpečnostních iniciativ, zatímco my udržujeme stálou komunikační linku a bezproblémové podávání zpráv podniku. Outsourcingem u společnosti Team Secure byste měli očekávat úsporu nákladů díky eliminaci nutnosti udržovat interní personál pro zabezpečení IT na místě.

Zabezpečení dnešního a budoucího světa

Zatímco někteří si dělají jen starosti, my zabezpečujeme svět dneška a zítřka na adrese Česká Republika i jinde. Bezpečnostní zranitelnosti neustále narušují podnikání a vyvolávají obrovské náklady. Součástí našeho poslání jako společnosti je neustále analyzovat nejnovější zranitelnosti a hackerské trendy a metody, abychom lépe pochopili, odkud může přijít další hrozba.

Zabezpečení dnešního a budoucího světa
Začali jsme jednoduchým zjištěním

Začali jsme jednoduchým zjištěním

Stále více společností investuje do digitálních aktiv a je na nich závislých. Udržet krok se všemi technologiemi je stále složitější a časově náročnější. Většina společností na adrese Česká Republika jednoduše nemá vlastní odborné znalosti ani čas a know-how na nábor potřebných zdrojů v oblasti kybernetické bezpečnosti. Naše poslání ve společnosti Team Secure je jednoduché. Objevovat, najímat a udržet si špičkové talenty v oblasti kybernetické bezpečnosti. Díky tomu se naši klienti mohou nadále soustředit na krátkodobé i dlouhodobé cíle svých projektů a nestarat se o bezpečnostní hrozby.

Potřebujete pomoc s Řízené bezpečnostní služby?

Bezpečnost vaší IT infrastruktury by měla být vaší nejvyšší prioritou. Obraťte se na nás.