Team Secure Česká Republika

Proč provádět Program zodpovědného zveřejňování analýzu s TeamSecure?

Na našich lidech záleží

Program zodpovědného zveřejňování

Odpovědné zveřejňování je model zveřejňování zranitelností, při kterém je zranitelnost nebo problém zveřejněn až po uplynutí doby, která umožňuje zranitelnost nebo problém opravit nebo opravit. Náš tým odborníků má zkušenosti se spoluprací s klienty při identifikaci zranitelností a jejich nahlášení vývojovému týmu za účelem nouzové opravy nebo vývoje řešení. Spolupráce s námi ochrání zranitelnosti vašich systémů před prozrazením veřejnosti dříve, než budete připraveni nasadit opravu.

Zabezpečení dnešního a budoucího světa

Zatímco někteří si dělají jen starosti, my zabezpečujeme svět dneška a zítřka na adrese Česká Republika i jinde. Bezpečnostní zranitelnosti neustále narušují podnikání a vyvolávají obrovské náklady. Součástí našeho poslání jako společnosti je neustále analyzovat nejnovější zranitelnosti a hackerské trendy a metody, abychom lépe pochopili, odkud může přijít další hrozba.

Zabezpečení dnešního a budoucího světa
Začali jsme jednoduchým zjištěním

Začali jsme jednoduchým zjištěním

Stále více společností investuje do digitálních aktiv a je na nich závislých. Udržet krok se všemi technologiemi je stále složitější a časově náročnější. Většina společností na adrese Česká Republika jednoduše nemá vlastní odborné znalosti ani čas a know-how na nábor potřebných zdrojů v oblasti kybernetické bezpečnosti. Naše poslání ve společnosti Team Secure je jednoduché. Objevovat, najímat a udržet si špičkové talenty v oblasti kybernetické bezpečnosti. Díky tomu se naši klienti mohou nadále soustředit na krátkodobé i dlouhodobé cíle svých projektů a nestarat se o bezpečnostní hrozby.

Potřebujete pomoc s Program zodpovědného zveřejňování?

Bezpečnost vaší IT infrastruktury by měla být vaší nejvyšší prioritou. Obraťte se na nás.