Team Secure Česká Republika

Proč provádět Penetrační testování analýzu s TeamSecure?

Na našich lidech záleží

Penetrační testování

Penetrační testování, nazývané také pen testing nebo etický hacking, je praxe testování počítačového systému, sítě nebo webové aplikace s cílem najít bezpečnostní zranitelnosti, které by mohl útočník využít. Naši penetrační testeři provádějí automatizované i manuální testy s cílem identifikovat možná místa průniku, určit slabá místa v infrastruktuře (hardware), aplikaci (software) a lidech. O těchto zjištěních informují klienta a poskytují mu pokyny k vytvoření vhodných kontrolních mechanismů.

Zabezpečení dnešního a budoucího světa

Zatímco někteří si dělají jen starosti, my zabezpečujeme svět dneška a zítřka na adrese Česká Republika i jinde. Bezpečnostní zranitelnosti neustále narušují podnikání a vyvolávají obrovské náklady. Součástí našeho poslání jako společnosti je neustále analyzovat nejnovější zranitelnosti a hackerské trendy a metody, abychom lépe pochopili, odkud může přijít další hrozba.

Zabezpečení dnešního a budoucího světa
Začali jsme jednoduchým zjištěním

Začali jsme jednoduchým zjištěním

Stále více společností investuje do digitálních aktiv a je na nich závislých. Udržet krok se všemi technologiemi je stále složitější a časově náročnější. Většina společností na adrese Česká Republika jednoduše nemá vlastní odborné znalosti ani čas a know-how na nábor potřebných zdrojů v oblasti kybernetické bezpečnosti. Naše poslání ve společnosti Team Secure je jednoduché. Objevovat, najímat a udržet si špičkové talenty v oblasti kybernetické bezpečnosti. Díky tomu se naši klienti mohou nadále soustředit na krátkodobé i dlouhodobé cíle svých projektů a nestarat se o bezpečnostní hrozby.

Potřebujete pomoc s Penetrační testování?

Bezpečnost vaší IT infrastruktury by měla být vaší nejvyšší prioritou. Obraťte se na nás.